| LoL a întrebat:

Cum poti face comicuri ca acestea http://i.imgur.com/BNF3p.jpg ca sa ti apara c ai tu pe ecran la calc?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ti se pare ca este un comc's? Poza este un print screen la desktop si apoi salvata si modificata (a scris ce o intereseaza pe poza in paint)in Paint! Deci faci un print screen la desktop si apoi dai lipire in Paint si tot acolo scrii ce vrei tu pe poza apoi o salvezi ca format jpg sau png! Pentru a face un print screen apasa tastele Fn + PrtScr si apoi dai lipire in paint.
Bafta!

| Șâret a răspuns:

Ptr sc.E un butonas utiiiilwinking
Dai paste in paint si gata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click pe Print Screen / Sys Rq
Ai un buton pe tastatură
Mergi în Paint şi dai paste