| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

deci...am pus aceasta intrebare pentru toti cei care asteapta comicul "TPU in a13-a dimensiune", cu mesajul ca nu il mai pot continua din urmatoarele motive:
1.lipsa de inspiratie;
2.lipsa de timp liber
3.cam astea au fost toate motivele...al2-lea nu prea este adevarat adica...singurul motiv este ca nu am inspiratie si interes fata de acel comicsad
deci vreau sa spun doar ca imi pare rau. o sa incep un nou comic cand o sa-mi vina mai multe idei... dar nu stiu sigur daca il voi putea face prea curand.deci o sa va anunt cand o sa ma apuc de comic si o sa aleg va spun daca caut personajehappy
pana atunci.degeaba imi veti cere la aceasta intrebare(care nu prea este o intrebare) sa apareti in noul comichappy
aa! idee idee! ca sa fie o intrebare:
ce nume ati vrea sa apara la noul comic(dintre cele de mai jos)?

-TPU cu submarinul
-restaorantul TPU
-familia mea nebuna
-jurnalul unui utilizator TPU
astept raspunsuri pana vineriii!

7 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jurnalu'...

| AnneBre a răspuns:

Jurnalul'.

| HaruhiFujioka a răspuns:

Nu prea am inteles ultima intrebare...Ce nume sa aiba noul comic? Din acele nume? Cred ca Restaurantul TPU

| TheDubstepMan a răspuns:

Jurnalul unui utilizator TPU.

| DianaDiii1761b a răspuns:

Jurnalu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul.

| victor_3055 a răspuns:

Jurnalul