| annaZz a întrebat:

Imi puteti da niste replici amuzante? nu ironice sau cinice, dar care sa faca pe cel care vorbeste cu mine sa rada...

Răspuns Câştigător
| Unicucebeea a răspuns:

Cum spuneau toti, trebuie sa-ti vina pe moment.Trebuie sa ai imaginatie si simt al umorului.Sa speram cai ce in tine acolo ascuns, un raset ceva ca daca nu, nu ai nici o sansa sa auzi vre un haha din gura celorlalti! Mie imi vin replici des...da stii e fain ca le inchizi gura la ceilalti...

5 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cât de originală poţi fi. Mi-e milă de prietenii tăi.

| adutzwtaw98 a răspuns:

Palalila girlatahaw rolling on the floor

| enmaai a răspuns:

Cum au spus si ei, dar daca cineva se ia de exemplu de tine poti sai raspunzi Gen: sa stiic a nu ma cobor la nivelul tau sa-ti raspund la o intrebare asa stupida pentru ca m-as face de ras ...sau Cat a durat sa citesti fraaza asta de pe google ca s-o tii minte? Sau daca se ia de machiajul tau: zii gen: Macar eu am gresit 9 Un contur Sau te-ai dat cu un luci prea mult ) Macar eu am gresit ceva Minor, dar nu m-am echipat la tine de pe acum cu masca de haloween, iar daca mi-ai imprumutao, as castiga cu siguranta cea mai urata masca :8 Te pup gandeste-te pe moment ceti vine zii eu asa aastea sunt cateva replici date cand eram nervoasAlaughing)))))

| Buleja_Iasmina_1994 a răspuns:

Frazele amuzante trebuie sa fie originale nu copiate.trebuie sa iti vina tie pe moment cand is momente amuzante.trebuie sa fi inventivahappy

| BogdanToretto a răspuns:

Simplulaughing dai dintr-un subiect in altullaughing dar caterinca trebuie sa o ai in sange... am drpt?