| BlackRaven45 a întrebat:

Îmi spuneţi un anime de gen romance în care sunt băieţi drăguţi? Dau fundă! big grin

P.S. Deja am văzut:
-Brothers conflict
-Kamigami no Asobi
-Starry sky
-Hiiro no Kakera
-Kaichou wa Maid-sama!
-Inu x Boku SS
-Diabolik lovers
-Special A
-Lovely Complex
-Soredemo sekai wa utsukushii
-Tonari no Kaibutsu-kun
-Kamisama Kiss (Kamisama Hajimemashita)
-Earl and Fairy
-Uta no Prince-sama
-Vampire Knight

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-au părut foarte draguti cei din Amnesia, dar cred ca l-ai văzut deja. Altele nu mai stiu...

| OtakuShoujo a răspuns:

Hakuouki,Amnesia(nu e prea interesant, dar...)Toradora, Zero no Tsukaima, Kimi no Todoke, Sukitte ii Na Y o, Bokura ga ita.Nu-s fana a genului, dar am vazut cateva.Ah, din curiozitate am cautat anime-urile pe care le-ai vazut. Tipii din Hiiro no Kakera seamana putin cu cei din Hakuouki.