| airaad a întrebat:

Imi ziceti si mie niste manga-uri gen Koi wo Hajimemasu sau Rhapsody in heaven sau nu stiu. ceva romanticlaughing.Sau daca stiti anime-uri romantice... deja am vazut cu gramada(Kaichou wa maid-sama,Lovely complex,Clannad,Special A,Vampire knight,kimi ni todoke,Rosario vampire,Sword art online, Sukitte Ii na eu, Tonari no kaibutsu kun + inca cateva care nu imi vin in minte) Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Buna. Mangaka-ul celor 2 proiecte postate de tine se numeste Minami Kanan, si publica manga-uri din genul romance. Mai jos ai un link cu manga-urile publicate.
http://myanimelist.net/people/2191/Kanan_Minami
Alte manga-uri :
- Koibana
- 99% Love
- Angel Sky

Iar acum trec la anime-uri.
- Amagami SS (2 sez)
- Kimikiss Pure Rouge
- Rec
- Sukitte Ii na eu.
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Suzuka
- Paradise Kiss
- Itazura na Kiss
- True Tears
- Nana
- Myself; Yourself
- Sola
- Nogizaka Haruka no Himitsu (2 sez+OVA)
- Ano Natsu de Matteru
- Yoake Mae Yori Ruriiro na: Crescent Love
- Final Approach
- Futakoi
- Romeo x Juliet
- Mashiroiro Symphony: The Color of Lovers
- Sakamichi no Apollon

Lectura placuta!
Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| Kepkyo a răspuns:

Incearca o manga din care sunt adaptate anime-urile pe care nu prea ai timp sa le privestiwinking