| Dydy112 a întrebat:

lasati comentarii stupide si amuzante si cea mai cea va primi fundita

Răspuns Câştigător
| Razvan94 a răspuns:

Suge-o ceapa

6 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

*scriind un comentariu stupid*
Scriu un comentariu stupid.

| Rockărița a răspuns:

Prietena mea a tras o besina in timp ce manca.(si mai am unu.si sa stiti ca sunt adevarate).Am 2 catei.Eu mancam gratar si i-am dat unuia multa mancare.El a vomitat, iar cealalta catea a mancat voma, chiar in fata mea.

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai,iti zic gusturile mele la o fata : Sa fie cheala,sa aiba un ochi scos, nasul sa fie stramb si sa-i iasa parul din el ca latele,sa aibe buzele atat de mici incat sa nu se observe ,sa aiba fruntea incretita ,urechile clapaugi,narile foarte largi,barbia putin paroasa,obrajii scosi in afara fetzei,gatul foarte lung,fata pistruiata,multe multe cosuri coapte gata sa iasa solutie galbena din ei ,cu cearcane de bagi pumnul ,cu o singura spranceana in dreptul ochiului scos si 2 sprancene in dreptului prezentei celuilalt ochi intreg,cu par pe piept,cu sani lasati pana la genunchi in asa fel incat sa nu`i mai trebuiasca fular ,iar atunci cand ii este frig sa si le dea de dupa gat si sa le lege cu nod si fundita,cu buricul atarnat si plin de par,cu umerii plini de cosuri rupte si sangerande,cu mainile groase si atarnate,cu degete asemanatoare carnatilor si foarte roscate,cu unghii galbene printre care se strecoara cate o termita,cu fundul bombat de 10 ori cat fata de mare si bucile departate si pline de umflaturi roscate si puroiate,cu partea vaginala rosie ca focul si foarte larga dar sa nu poti sa te apropii de mireazma dulce ,cu parul de acolo in dungi si floricele roz cu negru,cu picioarele ondulate, cu parul de pe picioare acoperit de sfarcuri intarite si excitate,cu calcaiele crapate gata sa ma inhatze,cu degetele picioarelor unse cu excremente de porchappy

| BueyAstaMika a răspuns:

Mi'am uitat ochelarii acasa.ai spus ceva?

| dianadya a răspuns:

Pai sunt de pe Luuuuna si vorbesc Romaaaaaaaaaana.De ce intrebi? Ca esti curios si de-aia eu trag un part furios.Luna e albastra ca iarba si tu ai capul ca varza.Ma gandeam sa-ti dau aceasta poezi, tie, Dulce Papadie.Si iti gatesc ceva-o ciorba cu pasta; pasta ta de dinti ca tare mai miroase ceapa.Chiloti sunt pe sarma din sufrageria iar eu ma tai cu lama in bucatarie.Bunica spanzurata sta de geam si cu mana la oameni le face.Speriati fug si-ajung. unde ajung iti spun : vrei sa vezi cum faci un prost curios? cum? iti spun maine mah. Sper ca aceasta poezia Ti-a placut si tie.Si-o sa-ti placa si la anul' cand ajung cu-aeroplanu'.

| papusikatha a răspuns:

Pokemon91, bine ca nu ti i-ai mancat laughing