| MewMewPissyMew a întrebat:

Buna,stiti animeuri yaoi explicit care sa nu aiba prea multe ova-uri.Sau animeuri cu scene romantice.

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pico x chico e singurul care il stiu si l am vazut.

| Holocaust a răspuns:

Mai e unul...No.6 îi spune. Încă nu l-am urmărit şi nu-i chiar... yaoi, dar e pe lista mea de "Must watch". http://www.deseneanime.ro/desene-animate/n/no-6/
http://youtu.be/CpJzuzCB_0Y

| birdie14 a răspuns:

Văd aici multe anime care nu au nicio treabă cu yaoi :/
Poţi viziona No.6(e shounen-ai,soft yaoi să-i spunem,dar mi-a plăcut mult), Gravitation, Sekaiichi Hatsukoi, Junjou Romantica, găseşti aici mai multe titluri de yaoi:http://www.yaoiotaku.com/yaoi-anime.html
De asemenea îţi recomand să citeşti yaoi manga.Prin manga s-a dezvoltat foarte mult acest gen,plus că sunt o grămada de-a manga foarte reuşite, şi îţi recomand Honto Yajuu, Rutta to Kodama, Love Stage!, Star like words.

| ryuu a răspuns:

Salut. Anime-uri romance:
- Amagami SS (2 sez)
- Kimikiss Pure Rouge
- Kimi ni Todoke (2 sez)
- Clannad (2 sez)
- Kareshi Kanojo no Jijou
- Itazura na Kiss
- Suzuka
- Nana
- Paradise Kiss

Vizionare placuta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeez. ai poza cu tine, nu ti-e rusine totusi sa intrebi adica nu e ofensa dar in locu tau as lua poza sa nu ma vadanimeni laughing) pai revenind la intrebarea ta era unu cu kuro maid nu stiu cum. erau vreo 2 episoade le gasesti pe yaoi tube sau vezi tu rolling on the floor))

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pe animax? Uite bleach d gray man funda

| Cordelia a răspuns:

Yaoi... Hmmmmmmmmmmmmmm, morcovel?!

| Anime1000 a răspuns:

Salut.Animeuri sunt multe eu iti dau 2:
-Zero no Tsukaima (4 sezoane)
-Kuoichi-Wa-Maid -Sama.

| nicole24 a răspuns:

Incearca gravitation si jounjou romantica.

| blossommove a răspuns:

Ikoku irokoi romantan
okane ga nai ( nu e prea explicit )
winter cicada
sex pistols
si cam atatea stiu
sper sa-ti fie de folos raspunsul meu si sa te bucuri in continuare de genul yaoi