| IamAlexx a întrebat:

:3
Sunt o fană anime si caut nişte anime in genul : Ao Haru Ride, Kamisama Hajimemashita, Bokura ga ita, Sukitte ii na eu, Kaichou wa maid sama, Ookami shujo to kuro ouji, plastic memories...etc
Mă puteti ajuta?
Arygato! x3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey happy

iti recomand Nisekoi, Sakurasou no pet na kanojo, Amagami SS, Tonari no kaibutsu-kun, Ookami Shoujo to kuro ouji, Gekkan Shoujo Nozaki Kun

au ceva romance cele de mai sus happy

iti mai pot recomanda cateva cu mai putin romance, dar totusi, merita vizionate: Noucome, Mayo Chiki!, Bokura wa Minna Kawaisou, Hentai ouji to warawanai neko

si ceva romance + drama: Clannad, Shuffle!, your lie in april

altele nu-mi mai vin acum...
sper sa te fi ajutat, intr-un fel happy
vizionare placuta!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Uite aici in josul paginii ai Recommendations, care iti arata animeuri similare cu cel care l`ai vazut. Poate te ajuta:

http://myanimelist.net/anime/7054/Kaichou_wa_Maid-sama

Vizionare placuta!

| MushroomSheep a răspuns:

Hey!
Eu una îți recomand Toradora.
E foarte adorabil şi amuzant.
Sau Yamada-kun and the seven witches.
Este şi fantasy,şi harem presupun, nu este cel mai romantic anime dar este bun.
Sau Akatsuki no Yona, este historical, fantasy, drama şi romance.

| JuliaCNDSVH a răspuns:

The world is still beautiful
Inu X Boku ss
My little monster
Gekkan shoujo Nozaki-kun
Paradise Kiss
Nana
Charlotte
Sankarea