| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU am auzit ca va fi un nou film Boruto e adevărat? Care se va concentra pe Sarada și cum va deveni ea Hokage,credeti ca poate? Oare să fie la fel de puternică ca Itachi? A si in film Sasuke și Sakura sunt împreună,dar în serial shippuden mi se pare că doar acum începe să arate ceva sentimente pentru ea în ultimul episod nou care a apărut joi,ce părere aveți vor fi împreună? Sau filmul e diferit total fara de serial? Eu nu cred că nu tine la ea,dar a fost orbit de razbunare și fata aia Karin o urăsc, crede- ți ca o place? Va rog să îmi răspundeți frumoși și fără jigniri la întrebări happy

Răspuns Câştigător
| sokeging a răspuns:

Pai va aparea un serial Boruto, fiul lui Naruto si al lui Hinata.Sakura si Sasuke au un copil Sarada desii..in managa pare cum Sarada descopera in poza de familie poza lui Karin(Ceea ce nu ma surprinde caci Sarada are are ochelari si are aceleasi ticuri cu ochelarii gen KARIN)in fine sa citm manga si sa vedem serialulhappyPai titlul e Boruto si nah, iti poti da seama cine e eorul eponim sa zicem asa.In legatura cu puterea lui Sarada, pai, tatal ei Sasuke, are ata Rinnegan si Ethernal MANGEKYOU SHARINGAN.Rinneganul si Sharinganul ii posibilitatea sa aiba puterea Celor Sase cai(Six Paths), in caz ca te intrebi care sunt Six Paths, uitate la Pain ARC sau la batalia lui Pain cu Naruto, in definitiv gandeste la jutsu-rile lui Pain, alea sunt.Cat despre Sharringan pai,stim ca fiecare Uchiha care se respecta si dobandeste EMS(Ethernal Mangekyou Sharingan)e capabil sa-l creeze pe Susano,acel samurai urias din chakra, chakra e in cat se poate de cantitai foarte colosale, astlfeul un Uchiha poate folosi o cantitate enorma de jutsu-ri fara sa sa se gandeasca la ce se intampla cand ramane fara chakra. Potentialul unui Uchiha, adica evoluarea sharinganului apare doar atunci cand un Uchiha sau posesor al sharinganului isi ucide o ruda, prieten sau cineva la care tine.Fiecare Sharingan are abilitati diferite,ochii lui Itachi puteau crea amaterasu acele flacari infinite care ardeau orice plus tsukuiomi,dar asta caci Shisui i-a dat ochii sa-i,ochii lui Shisiu,puteau controla mintile oamenilor se putea teleporta prin bodyflicker,si TsukuNomi,Fukaku Uchiha,nu a atinf EMS dar cand si-a deblocat mangekyou sharingan,se zvonea ca putea sa controleze pe Noua Cozi fara macar sa clipeasca deci,ne putem da seama ce fel de putere detinea tatal lui Sasuke si al lui Itachi,insa nu a apucat sa-l evolueze la EMS ar fi fost interesant sa vedem ce fel de putere ar fi avutlaughingSarada,pai,tatal ei e cine e Sasuke deci are in gene sa-si activeze rinnegan si sharingan,cel mai probabil sharingan,rinneganul e chestie de soarta,numai cativa in istoria naruto au avut rinnegan, Hagoromo, Indra, Pain, Madara Uchiha si Sasuke.Cel mai probabil daca Sarada isi va deschide EMS sau doar Mangekyou Sharingan va avea o abilitate unica ce-i va apartine in totalitate.

2 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Vreau doar sa-ti spun ca Sarada nu are cum sa devina la fel de puternica ca Itachi.

| SIMONA42744 a răspuns:

Buna.Din cate stiu eu Boruto este continuarea serialului "Naruto"(Boruto fiind copil lui). Sakura si Sasuke se casatoresc si au un copil, acesta fiind Sarada.Nu stiu daca ea va deveni hokage.Iar Sasuke nu a fost niciodata atras de Karin. Sper ca ti-am fost de ajutor happy