| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

am creat o pagina pentru iubitori de anime si manga.Va invit si pe voi sa dati like la https://www.facebook.com/pages/I-love-anime-forever/6405 30355981461
Am nevoie de admini/admine asa ca cine doreste sa mi se alature sa-mi trimita un mesaj.

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Alta pagina de facebook... dar ai dat odata search pe TPU sa vezi cati oameni au facut conturi fb pentru anime. crezant ca se vor imbogatii de useri.

Spune cu ce vi nou fata de ceilalti? cu poze luate de pe net?

| ryuu a răspuns (pentru Miauti):

Bine punctat "Spune cu ce vi nou fata de ceilalti? cu poze luate de pe net?".
Parerea mea, dejea s-au format comunitati (bineinteles si pagini fb/twitter) datorita site-urilor fansub.
Nu vad rostul acestor pagini fb, doar pentru a posta poze luate de pe net. Presupun ca-mi dai dreptate! big grin

| neca a răspuns:

Incearca sa postezi chesti mai diverse...si mai des poate lumea o sa fie mai interesata atunci