| Denys_Denys_1999_Pndr a întrebat:

TPU! As avea o intrebare de ce au scos unele desene animate precum galactik fotbal,samurai jack,robotboy, clanul nebunaticilor stiu ca mai ruleaza uneori dimineata dar de ce le-au scos?

1 răspuns:
| Mirunikuuu a răspuns:

Si eu ma tot intrebam asta. Mi-e asa dor de Galactik Football si Samurai Jack.
Eu cred ca cei care difuzau aceste desene credeau ca nu prea au vizionari, asa ca le-au inlocuit cu cele de acum. Dupa mine aceste desene care sunt acum sunt doar niste PORCARII.
Daca vrei sa te uiti la ceva, iti sugerez anime-urile. Sunt mult mai frumoase decat desenele de acum.