| disceronat a întrebat:

as dori... niste animeuri cu dragoste intre frati da in afara de kiss xsis {cele mai multe raspunsuri primesc funDAAAAAAAAAA!}

4 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

-Vampire Knight si Vampire Knight Guilty
-Sword Art online

| P3TR3 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url
mai bine te uiti aici si ai si anime videos;) Funda?
Ps.E si cv cu Ben 10 si Gwen varasa aia si bunicu lor :))))
Si ai si..cv normal intre oameni :> :)))

| Picakhu a răspuns:

Heii heii!
Deci eu iti recomand Yoshuga no Sora.
Sunt fata si l`am vizionat... E. o limita de Hentai si Ecchi. tu. cred ca esti baiat laughing) si intelegii.
Ar mai fii inca un anime Brothers Conflict. e ok. nu contine ecchi laughing
Sii. I love my Younger sister. si asta e interesant laughing
Prima si ultima sunt Ecchi rauu! E ca si KissXsis -Da si pe ala l-am vazut laughing)
Nu astept funda, sper ca ti-am fost de ajutor. Din raspunsuri am vazut ca nici una nu e asa. Si oricum. nu prea sunt anime cu iubrire intre frati.
Peace!

| ginpup a răspuns:

Bokura ga ita
-itazura na kiss
-lovely complex
-nana
-nazo no kanojo x
-peach girl
-rosario vampire sez 2 rosario vampire capu2
-sankarea
-shugo chara
-sora no otoshimono si sea e sora no otoshimono forte
-special a
-they are my noble masters