| bianca154 a întrebat:

Buna tpu.imi poate spune cineva cu cat timp in urma se poate prezice un cutremur? dati-mi va rog un link, pentru ca am auzit ca pe data de 11 mai va fi un cutremur mare la roma. va rog sa-mi raspunde-ti urgent, pentru ca eu locuiesc la 80 km de roma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca draga, daca e cu cat timp in urma o dam dracu, cu cat timp inainte ai dorit sa zici, cu circa 45-60 de sec, nu te speria ca astfel de zvonuri sunt nefondate dar incearca aici
http://www.emsc-csem.org/#2

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

@ady ...milog mai mare n-am vazut. rolling on the floor

| qDr0g a răspuns:

Un cutremur se poate prezice doar cu 30 de sec. inainte de a se produce.stai linistita ca nu va fi cutremur in italia.stai linistita bianca.happyhappyhappyfunda?

| qDr0g a răspuns:

Milogi sunteti : nicu si ovidiu
putiti!>:p>:p>:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ady,daca mai cersesti funde te exmatriculez la cloltzul clasei pentru 30 de minute, in genunchi pe coji de nuca,'nteles waiting

| Mihai_1930 a răspuns:

Salve Bianca. Si eu sunt din Roma. ceasul e 14.39 si inca nu s-a intamplat nimic. happy