| catalinaco9 a întrebat:

Va rog sa imi ziceti si mie niste anime-uri de dragoste ce actiunea se intampla intr-un liceu dar nu numai! Dau funda.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Kaichou Wa Maid Sama
Fruits Basket ( sa spunem ca actiunea se petrece intr-un liceu laughing )
Nana
Clannad
Mikakunin de Shinkoukei
Hataraku Maou-sama!
Shuffle!
Yamato Nadeshiko Shichi Henge ( Ok ok, asta nu indeplineste condiitle dar e atat de super! Imi place la nebunie! Ti-l recomand! )
Clannad After Story

Okay, atatea mi-au venit, acum, daca le vezi pe toate sa-mi mai spui sa-ti zic altele, daca vrei!
Fundita? big grin :3?

1 răspuns: