| Roxy9809 a întrebat:

vreau sa stiu daca in targu mures exista vreau grup de fani anime sau nu neaparat un grup dar cateva persoane.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Măi, în fiecare oraș cred că există câte un fanclub anime. Fie el de două persoane sau mai mult.
Depinde unde îl cauți.
De exemplu eu, am căutat, şi am tot căutat, dar mi-am dat seama la final că nu ştiu cum să mă comport cu oamenii.
Dar la sfârșit, cine credea că o colegă din clasa are aceleași preferințe ca mine? Multe mistere se dezvăluie la sfârșit.
Ție ce sfat să-ţi dau, fii tare.
Pentru că cu siguranță vei găsi pe cineva căruia să-i placă anime-urile.
Dacă eram din Târgu Mureş, poate îţi puteam da mai multe detalii, dar nu sunt.

| TURCUL0001 a răspuns:

Se poate, de ce nu.

| rapid211 a răspuns:

Se poate