| RaluckSakura a întrebat:

Vreau sa va itreb cv despre ep Naruto original.Sakura de ce nu prea mai apare innep? De la160 insus?

4 răspunsuri:
| mirelutza21 a răspuns:

Bine, Sakura ca si Sakura...oh go ondar Sasuke nu mai apare deloc dupa ce pleaca din satlaughing

| Mikyss a răspuns:

Deoarece se antreneaza cu Tsunade si nu se mai duce in misiuni si Naruto e personajul principal, el apare in toate episoadele

| Littleman11 a răspuns:

Salut.Sakura nu mai apare pentru ca se antreneaza cu Tsunade pentru jutsurile medicale dar mai merge si ea in cateva misiuni sa puna in aplicare ce a invatat happy

| RaluckSakura explică:

Ms!