| Ionut_Dary_1992 a întrebat:

Vreau sa va itreb despre ce este comic con si ce faci acolo.

Răspuns Câştigător
| norideciocolata a răspuns:

Asa cum numele indica este o conferinta comica de presa unde actori sau cantareti(faimosi) sunt invitati sa dea interviuri si sa raspunda intrebarilor adresate de catre public la adresa lor happy! Ca sa participi la comic con trebuie sa platesti deoarece este un loc restrans (asemanator cu un concert) dar sunt 200 de persoane cel mult happy Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

Am fost anul trecut si am fost dezamagit, daca nu cumperi biletul scump ca sa vezi si un film nu se merita... comic con ofera zona game film si autori artisti de benzi desenate... tot mai misto e otakufestival si nijikon.