| membrucac a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din Ciudateni?

4 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Pai deja a aparut, doar ca e in engleza...
Daca vrei sau esti dispus sa te uiti in engleza il gasesti pe youtube, daca nu mai asteapta pana se traduc toate episodele pe disney in romana. happy
Asta e alegerea ta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil in decembrie sau la anul

| rapp2020 a răspuns:

Hai pai eu din cate stiu a aparatu deja pe disney.Caci scena de inceput e schimbata, fata de cum era la primul episod din sez 1big grin

| CartoonFanRo a răspuns:

A aparut deja in America poti sa le gasesti pe Dubbed Scene imediat cum apar, dar in engleza. Sper ca te-a ajutat happy