| Elly_8212 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos moment din viata voastra? dar cel mai penibil? [ cele mai amuzante primesc funda:X]

Răspuns Câştigător
| Veronici a răspuns:

Cel mai frumos moment nu stiu...au fo` multe.dar cel mai penibil a fost cand am luat in brate o femeie straina crezand ca e bunik mea, sau cand am luat de mana un manechin crezand ca e mama, sau cand mi-am chemat catelusul si a venit ditamai dulaul si se uita maraind la mine laughingsau cand era var-miu sa se innece si a stat mult p sub apa...iar mai tarziu l-am intrebat la c se gandea acolo, el mi-a raspuns : ''ma gandeam p unde sa ies ''rolling on the floor

9 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Cel m/ai frumos : cand s-a nascut sora mea. Cel mai penibil, cand mi s-a pus apa pe scaun, cand m-a ridicat o prietena in picioare si cand m-am asezat mi-a tras scaunul.

| TheVampireDiaries a răspuns:

Cel mai penibil a fost intr-o dimineata cand il asteptam pe unchiul meu sa ma duca cu masina la scoala si venisa o alta masina identica si eu m-am dus la ea si cand am deschis usa am vazut ca erau alti oameni.Noroc ca inca nu venise unchiul meu sa ma fi vazut la oamenii aia ca ma faceam si mai mult de ras.

| ItsMyTime a răspuns:

Cel mai pnibil cand mau dezbracat niste perieteni si mau lasat sa alerg dupa ei prin politecnica in chiloti si adidasi Au vrut sa faca misto de mine de 1 aprilie
Cel mai frumos cand am terminat scoala. rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai penibil a fost atunci cind ma aflam in masina 102 si m-a trecut cacarea, dimineata fiind aglomeratie mare iti dai seama ce bine mi-a fost pina am ajuns sa ma dau jos, cind m-am dat jos am nimerit la spitalul Sf.Ioana si dai si fugi pina undeva pe cimp iar cind mi-am dat jos pantalonii am descoperit ca deja era terminata treaba si a trebuit sa cobor la Dimbovitza sa ma spal, noroc ca era vara.Cel mai frumos moment din viata mea a fost atunci cind am castigat primii bani munciti de mine, pulbere m-am facut

| KimBianca a răspuns:

Cel mai frumos moment : Cand s`a nascut vara`mea love struck [acum aproape 15 ani] si am devenit prietene de nedespartit love struck
Cel mai penibil moment : ma trezise maica`mea intr-o dimineata si vorbea tare.fiind adormita am strigat deodata " Taci tu ca te`aude maica`mea! " sau atunci cand stranut am parte de cele mai ciudate momente. ba dau cu capu` de oglinda, ba de banca. sau intr-o dim visasem paianjeni.si cand am deschis ochii aveam o pana pe perna.cum am vazut am avut impresia ca e un paianjen si am sarit direct din pat izbindu`ma de dulap laughing mi-au trebuit cateva minute ca sa realizez ca e o pana =]]

| CaRaMeLooO a răspuns:

Cel mai frumos.cand am trecut la mate.hee hee iar cel mai comic am multe.laughing de exemplu la scoala de 1 aprilie un amic s-a prefacut mort in clasa iar profa a sunat la salvare si profa a platit o amenda.laughing sau un prieten a adormit la ora de muzica si noi i-am pus un iaurt pe fata ...sau in cantonament am pus la toata lumea pasta de dinti pe fata si a trebuit sa platesc lenjeria la un hotel intregcrying si evident am facut 100 de ture in juru hotelului sau intr-o zi cand am deschis usa de la clasa i-am dat lu profu de desen in cap si i-a cazut cafeaua pe camasa. evident m-a lasat corijentlaughing) si multe altele.

| larisacaramel a răspuns:

Cel mai penibil... greu de ales! pai m-am asezat odata pe banca unei colege si s-a rupt cu mine. Au sarit aschii in jur si toata lumea se uita la mine razand! Sau ma jucam ceva pe telefon in banca si m-am ridicat in picioare. O colega idioata mi-a tras scaunul. Eu nu m-am dat seama, era concentrata la joc. Si am vrut sa ma asez. Si m-am lasat incet in jos pana la jumatatea distantei la pamant si dupa aceea am realizat ca nu aveam scaun si am cazut!

| larisacaramel a răspuns:

Mi-am mai amintit un moment penibil: Cand eram mica, am mers la mare si vroiam sa intru in apa cu tatal meu. Am vrut sa-l grabesc luandu-l de mana si tragandu-l, dar am luat un alt tip de mana si am incaput sa-l trag. Mi-am dat seama ca nu e tata cand am simtit ca mana era paroasa, dar era pre tarziu. am fugit plangand la el... sau cand eram mica o albina s-a asezat pe un slap de-al meu si eu l-am incaltat, am calcat albina care m-a intepat. Am inceput sa urlu ca la sfarsitul lumii si toata lumea se uita la mine big grin
Cel mai frumos?: cand am vzaut Italia si picturi si sculpturi de acolo... si Venetia. Sau cand l-am revazut pe bunicul meu dupa o operatie complicata si l-am luat in brate...

| Biee11 a răspuns:

Pai cel mai frumos:cand am avut primul meu animal de companiehappy si cel mai penibil :cand am cazut pe spate cu scaunullaughing