| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai penibil moment din viața voastră?

24 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Când am aruncat din greşeală cu iaurt în profă.

| єχcєєℓ a răspuns:

În clasa a 3-a jucam când ploua în curtea școlii cu pietrele(făceam broscuțe)o piatră de-a mea a aterizat în capu unui colg și baltăăă de sânge.Mami meu a aflat și a venit la școală și a început să-mi dea palme(Și toți colegii mei au râs)era penibil pentru mine atunc.

| Ashadow a răspuns:

Mi-am descarcat Pou...Dar vestea buna e ca acum sunt nivel 71...

| Thextruexme a răspuns (pentru Ashadow):

Serios?laughing

| Ashadow a răspuns (pentru Thextruexme):

Dap,asta se intampla cand Asphalt 7 costa...

| Thextruexme a răspuns (pentru Ashadow):

Ma gandeam la nivel dar e bun si asa happy

| Ashadow a răspuns (pentru Thextruexme):

A,da,nivelul,dăă,pai da, ma plictiseam si am zis sa vad care-i maximul big grin

| Thextruexme a răspuns (pentru Ashadow):

laughing))lol eu sunt abia la 35 laughing

| Ashadow a răspuns (pentru Thextruexme):

Nasol,pai bafta cu crescutul (mda ce sa zic si eu laughing )

| suităr a răspuns:

Azi ne jucam handbal la ora de sport cu clasa a 5-a.(fete contra fete).Eu sunt portar de rezerva a clasei mele, asa ca stateam langa poarta in caz ca se accidenta.A venit una dintr-a 5-a si a aruncat la poarta.Instincul de portar m-a facut sa apar, chiar daca nu eram eu portarulstraight face ( ca si cum ar fi 2 portari). Apoi a 5-a a batut penalty si am luat un gol...imi venea sa bat campii!

Cam atatbig grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Când m-am născut

| W3R4 a răspuns:

Păi,eram la o piesă de teatru la şcoală.
(clasa a 6-a)
Era o piesă de Crăciun,în care eu eram Fecioara Maria.
În fine, mai pe scurt, atunci când trebuia să-mi spun replica (eram la microfon), un băiat, care era la ceva distanţă de mine, începe să mă strige ca apucatu':
-Vera! ...Veeeeeeera! Veraaaa!
Până la urmă am cedat nervos, şi strig eu la ăla, la microfon:
-Ce vrei mă handicapatule!?

...lumea din sală a rămas aşa: O_O
Iar eu am uitat replicile.
De ruşine,am vrut să plec de pe scenă, dar m-am împiedicat de cortină, care a căzut nu numai peste mine, ci şi peste bastarzii ceilalţi.
La final, după ce m-am ridicat de jos, după ce mi-au pârâit toate oasele...am fugit acasă.

The End.

| Fridăm a răspuns:

Când am răcit. Şi n'aveam şerveţele. Nici mâneci.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Atunci cand am acceptat sa ma joc adevar si provocare cu 3 fete si 9 baieti...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vomitat în fața școlii.
Cool times bro. *day dreaming*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am murit.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Am facut o excursie la Vulcanii Noroiosi... La-la-la-la-la-la!
Si am cazut intr-un vulcan. Am mers in chiloti si tricou pana la iesire... si un coleg imi poza fundul.

| anonim_4396 explică (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Nerușinatul!

| Jakoban a răspuns:

Nu stiu...

| MIRUNAmyra a răspuns:

Cand m-a enervat un coleg si am vrut sa ii dau **** dar o profesoara a trecut pe langa mine chiar in acel moment, s-a intor si m-a certat.A fost urat!

| Gabriello02 a răspuns:

Asta.

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Am mers sa cant la un muzeu cu flautul si aveam pantofi cu toc I don't want to see Si era parchet alunecos si ma ridic eu mandra si cand peste scaune mai ales ca aveam rochie cu volanelaughing

| labontdumitru a răspuns:

Un coleg mi-a pus un vierme in cap.Eu nu l-am vazut dar l-a vazut o fata si toata clasa a ras de mine.