| LMAO a întrebat:

Care e cel mai tare banc?
mister haios primeste un fel de funda si ceva de genul vot

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula soseste cu intirziere la impartirea darurilor, iar Dumnezeu ii spune amarit:
- Imi pare rau de tine, nu mi-a mai ramas decit frumusetea si prostia, fiule, ce sa-ti fac? Alege-ti.
- Apoi, Doamne, frumusetea-i trecatoare…

Un barbat la librarie catre vinzatoare:
- As dori cartea cu titlul "Superioritatea barbatului fata de femeie".
- Utopie si SF-uri la etajul 1, va rog!

A teacher to her class: "Can anyone tell me the name of 3 great kings who have brought happiness and peace into people's lives throughout history?"
After a while, Johnny raised his hand and answered "Yes teacher:
Drin-king,
Smo-king,
and Fuc-king".

Doi golani patrund noaptea in dormitorul calugaritelor de la un schit. Din intuneric se aude vocea uneia dintre ele:
- Iarta-i, Doamne, ca nu stiu ce fac!
- Taci din gura, zise cea de linga ea, al meu stie...

Stewardesa catre un calator:
- Doriti cina?
- Ce pot sa aleg?
- Da sau nu.

| IlikePeanuts a răspuns:

Badea gheorge iese din tren la Bucuresti si statea el asa si ii vine sa se pise (sa faca pipi) scoate el "scula" si se pune langa un copac si incepe a se pisa... apoi vine o domnita de Bucuresi si spune: "Vai! Dar ce grosolanie!" la care badea Gheorghe "Ehe...da de lungime, ce zici?" >>>>>FUNDA?