| maradona10 a întrebat:

Cate sezoane /episoade are naruto? si un site unde sa le gasesc online subtritate si cu toate episoadele full. pentru ca pe unele site-uri le gasesti lipsa

14 răspunsuri:
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Naruget.net...

| maradona10 explică (pentru robogdan):

Dar oare naruto sd:rock lee no seishun are legatura cu naruto si naruto shippuden?

| Hemera a răspuns (pentru maradona10):

Nu are.Sunt doar personajele...
Gasesti Naruto, Naruto Shippuden si SD aici: http://anime3kage.info/
Bafta la vizionat :D

| maradona10 explică (pentru Hemera):

Nu imi merge apare doar ecran negru si asa ramane

| maradona10 explică (pentru Abelard):

Nu imi merge imi apare ecranul negrul si asa ramane la naruto

| maradona10 explică (pentru Abelard):

Si multe espisoade si lipsesc sad

| Abelard a răspuns (pentru maradona10):

Nu lipsește niciun episod în afară de cele din Rock Lee. Le găsești pe http://www.trilulilu.ro

| maradona10 explică (pentru Abelard):

Ok am intrat si cand dau play pe video ramane doar ecran negru si nu apare nimic

| Abelard a răspuns (pentru maradona10):

E de la tine. Updatează Adobe Flash și toate cele.

| maradona10 explică (pentru Abelard):

Gata am rezolvat trebuie sa intri de pe alt browser eu foloseam explorer si acum intru de pe firefox

| doarunoarecare7771 a răspuns:

Are 422 ep sau ceva de genul asta, cred ca le gasesti pe anime kage