| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeţi că se va întâmpla în dublul capitol din Naruto manga de săptămâna viitoare?

6 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Ca Naruto se va intalni cu Sasuke si cu Minato nu o sa ii vina sa creada ca Sasuke e de partea lui si ca Minato e reinviat si ca Orochimaru e bun. Si Madara si Obito vor fi mirat i cand o sa il vada pe primul Kage si al Doilea si apoi incepe lupta!

| Nikoleta56 a răspuns (pentru Niklauss):

Ce o sa se intample cu Minato si Naruto? Adica o sa vb, o sa se lupte impreuna?

| Niklauss a răspuns (pentru Nikoleta56):

Logic ca da. Dora nu unu conta altu!

| Nikoleta56 a răspuns (pentru Niklauss):

Ar fi fain sa vad care ii mai puternic dintre ei 2 dar cred ca ar fi naspa sfarsitul sad

| JokeruROGaming a răspuns (pentru Nikoleta56):

Pana la urma minato e tatalu lui naruto, si sigur il va proteja a doua oara cat despre sasuke facuse greseala ca se alaturase raului dar cand a venit cei 4 kage sasuke a vb cu ei si s-a intors de partea binelui.

| Nikoleta56 a răspuns (pentru JokeruROGaming):

^_^