| Nutella09 a întrebat:

Ce desene animate imi recomandati? Asa pentru adolescenti de 14-15 anilaughing)

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu citești mai bine o carte sau cevaaaa?
nup, nu sunt ironică

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Baieti adolescenti de 14 ani nu exista. Daca ai 14 ani si esti baiat uita-te si tu la desnene mai bune clasice poate si cateva mai neclasice nedesenate urat. Nu stiu ce sa spun daca nu esti baiat sau daca ai 15 ani caci nu sunt preabune desenele atuncia asa cred eu.

| AIeXxX a răspuns:

High School DxD
o sa-ti placa
foarte educativ

Glumesc, e tare super
top 1

| bogdanme889 a răspuns:

Scooby doo wavorli pleis (Am scris ca dracu, stiu)

| AnneMarye001 a răspuns:

Tom si Jerry nu are varste laughing daca te plictisesti poti incepe sa urmaresti naruto...dar tot desenele copilariei sunt baza happy

| lulu03 a răspuns:

Apuca-te de anime. Uite cateva:
-tokyo ghoul
-kuroshitsuji
-soul eater
-death note
-boku no pico ( trebuia sa-l pun laughing )
-naruto(epic)
-corpse party
.
. Te interesezi si tu de ele. Acum depinde de genul pe care il preferi :-)

| AIeXxX a răspuns (pentru lulu03):

Boku no pico laughing
vrei sa ii strici copilaria? laughing

| 123456FOREVER a răspuns:

Boku no pico e preferatul meu. Ti-l recomand cu mare incredere.

| Ursulake a răspuns:

Regele Shaman, Power Rangers forța mistica, ce-i cu Andy? desene vechi dar mișto