| chibivapire a întrebat:

Ce forumuri active de anime-uri cunoasteti?
Mersii

1 răspuns:
| Vandal a răspuns:

Probabil il stii pe cel de la AnimeG, mie-mi pare destul de activ, avand in vedere ca au o sectiune cu Batalia Titanilor, unde se aleg niste personaje, le sunt prezentate puterile si se alege un castigator, iar treaba asta este bine facuta.
Pe langa niste jocuri organizate de cei care apartin comunitatii, un chat prin care mereu este cineva cu chef de vorba.
Plus multe alte lucruri, pe care le descoperi doar intrand in comunitate.