| bobbyjah a întrebat:

Cine ar vrea sa facem o banda desenata,manga? Ar fi bine daca am fi cati mai multi,sa fim o echipa mai mare, asa cred ca ar fi mai usor. Doritori?big grin

11 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Si eu as vrea.

| bobbyjah explică (pentru Niklauss):

Ok,cu ce ai vrea sa te ocupi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru bobbyjah):

Eh pai stiu destul de bine sa scriu povesti. Adica cand eram mai mic am facut un mini-roman pe un caiet obisnuit. Intrebarea este care e tema povesti, locul? Iar mai apoi unde discutam, adica cand vine vorba de manga si idee noi nu suntem din aceiasi localitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vreau insa nu stau prea bine cu desenul, dar ideii am.

| bobbyjah explică (pentru anonim_4396):

Eu as putea desena, insa nu sunt profesionista, dar cred ca daca am avea mai multi desenatori am reusi... unii s-ar putea ocupa de storyline, altii la desen, iar aici la desen sarcinile se pot imparti.

| TommoGirl a răspuns:

As vrea eu, dar deja fac una... si e prea mult...straight face

| TommoGirl a răspuns:

Ce idei ai avea? Esti fata sau baiat? cati ani ai?

| bobbyjah explică (pentru TommoGirl):

Fata,15...pai idei am destule, acum manga nu trebuie neaparat sa fie numai de exemplu fantasy sau aventura, ar putea include mai multe categorii ca romance si asa mai departe, cred ca daca le imbinam ar iesi mai bine.Iar daca deja lucrezi la propria ta manga si nu ai timp e in regula, poti sa ne ajuti cu sfaturi daca doresti happy

| TommoGirl a răspuns (pentru bobbyjah):

Desigur... Eu cu fata care lcrez e tot din al oras si are programul la scoala de la 12=18. eu am de dimineata. si stam seara. sa facem manga. ea deseneaza. eu scriu si o mai ajut la desene. daca ai nevoie de sfaturi ma cauti la privat sau uite : eu as incerca dar da-mi adresa de mess. numai ca nu pot sa ma implic intr-un totul. Potae iti sfaturi si la desenat si la scris. Bye happy

| airaad a răspuns:

Si eu ma descurc cat de cat la desen as putea sa va ajut, mai ales daca aveti nevoie de "romance" laughing

| Dani_Zamfir_1983 a răspuns:

Va urez bafta la desenat si la idei pentru ca nu dispun de talent la desen.