| Mojo1 a întrebat:

Cine imi da si mie un animeu de dragoste foarte frumos(sau mai multe, nu ma suparlaughing ) Dar sa aiba anime frumoase.(colorate.etc)
In afara de "Say I love you" si "kamisama hajimemashita"

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Ao haru ride
Inu x boku ss
Tonari no kaibutsu-kun
Zero no tsukaima
Paradise kiss
Mashiro iro symphony
DN angel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

• Uta No prince sama ( are grafica buna, romance, personaje frumoase si muzica)
• Amnesia (este cam încurcat, are grafica buna, personaje super frumoase, mie îmi place cum sunt desenati ochii lui Shin)
• Uraboku ( acesta este mai mult horror, dar are si comedie, totul pleacă de la romance, are grafica si personaje superbe)
• Hiiro No kakera ( acesta mă cam enervează, dar poate iti place tie. Are personaje frumoase si grafica buna.) Sper sa iti placa. happy

| BlackRaven45 a răspuns:

Încearcă:

-Kaichow wa Maid-sama!
-Special A
-Ouran High School
-Love stage *Yaoi*
-Tonari no Kaibutsu-kun
-Tonari no Seki-kun
-Lovely Complex
-Inu x Boku SS
-Kamisama Hajimemashita
-Kotoura-san
-Gugure! Kokkuri-san *E superb! Exact ca Kamisama Kiss! big grin*
-Gingitsune
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Hiiro no Kakera
-Kamigami no asobi
-Brothers conflict
-Diabolik lovers
-Uta no Prince-sama
-Vampire Knight
-Junjou Romantica *Yaoi*
-Amnesia
-Soul Eater *Nu e chiar romance dar e super*
-Kuroshitsuji *Nu e prea romance dar e superb după părerea mea big grin*

Încearcă-le pe toate! Sunt superbe! big grin

| aveam14ani a răspuns:

-inu x boku ss
-ao haru ride
-vampire knight (are doua sezoane)
-diabolik lovers
-kamigami no asobi
-uta no prince-sama maji love 1000%(are 2 sezoane)
-brothers conflict
-kimi no todoke
-amnesia
-gosick
-dusk maiden of amnesia
-tonari no kaibutsu-kun
-sankarea
-kaichou wa maid sama
-rosario to vampire (are 2 sezoane)
-toradora
-hakuouki
-ouran highschool host club
-sword art online(are doua sezoane)
-date a live
-zetsuen no tempest
-sakurasou no pet na kanojo
-chobits
-zero no tsukaima
-lovely complex
-hiiro no kakera
-special A
-hotarubi no mori e (este un film animat, dar tot face parte din categoria anime-urilor)
-guilty crown
-chuunibyou demo koi ga shitai(are doua sezoane)
-kyoukai no kanata
-niseKoi
-dn angel
-itazura na kiss

| adadragutza a răspuns:

Kaichou wa maid sama, Ao haru ride, tinari no kaibutsu-kun, Special A, Wallflower, Lovely Complex sau Inu x Boku SS. Atatea stiu eu. happy Sper ca te-am ajutat. big grin