| bogdyby a întrebat:

Cine stie anime gen Highschool DxD, BTOOOM,They Are My Noble Masters,Maji de Watashi ni Koi Shinasai!,Campione, Rosario + Vampire(adica mai multe fete se indragostesc de un baiat sau invers) si sa contina niste actiune sfhappy
Apreciez raspunsurile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- To LOVE-Ru (3 sez)
- Freezing
- Dance in the Vampire Bund
- Omamori Himari
- Zero no Tsukaima (4 sez)
- IS: Infinite Stratos
- Maburaho

Vizionare placuta!winking

4 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai
acum sezonul 2 in iarna care continua povestea
Hoshizora e Kakaru Hashi
Ichigo 100%
IS: Infinite Stratos
Koi to Senkyo to Chocolate
Kono Naka ni Hitori, Imouto ga Iru!
Mayo Chiki!
Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!
Shuffle!
Zero no Tsukaima F
Zero no Tsukaima
To LOVE-Ru Darkness
To LOVE-Ru
Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai eu ne!
Oda Nobuna no Yabou
Princess Lover!

| neca a răspuns:

Tu love ru, moto tu love ru si tu love ru darcknes (pervers rau animeu )

chobits

baka and test

sekirei

PS (animeurile de mai sus au si dublare in engleza ) (dublare nu subtitrare)

| KawaKiira a răspuns:

In primul rand ar fi Kore wa zombie desuka. Ii vorba despre un tip care e reinvia ca sasi gaseasca criminalul.Intre timp se intalneste cu o Magical girl si ea vrand sai stearga memoria ii da din greseala puterile ei.O sa razi o gramada ca tipu trebuie sa se transforme si are o rochie roz cu fundite si chestii de fete.
Mai este: Zero no tsukaima
Mayo chiki!
Girls bravo
To love ru!

| bogdyby explică:

Multumesc mult pentru recomandari o sa le urmaresc pe toate cu timpulhappy