| CupcakkeCaffe a întrebat:

Cine stie cea mai tare intamplare din viata voastra primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| teotazz_6899 a răspuns:

Nu stiulaughingn-am nicio ideeelaughing

5 răspunsuri:
| Autumnfeelings a răspuns:

Eram cu o prietena.Mam dus pana jos si am aruncat gunoiul.Si am vazut ceva in tomberon ,m-am aplecat si am picat in tomberon.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

Cand am fost odata la wc dala cu gaura am alunecat din greseala si mi-am scapa picioru acolo laughing)) sau odata ma jucam cu geanta ma invarteam cu ea in spate si am cazut pe jos laughing si un prieten de al meu era pe strada si a gasit un prezervativ era cu maicasa si el zicea {uite balonul} si vroia sa sufle in el si prezervativu era folosit da noroc ca la oprit maicasa laughing

| iloveunicorns a răspuns:

Foarte...
1.M-am dus la baie, mi-am făcut nevoile, şi am rămas cu sulu de hârtie igenică la pantaloni I don't want to see.
2.Doamna de engleză s-a impiedicat şi a dat vina pe mine, dându-mi 2 palme.
3.Doamna de biologie s-a tuns, de am crezut că e domnu` cu supravegherea.
4.Am întârziat cu toată clasa, rămânând numai 3 copii in clasă, iar doamna de franceză continua lecţia.

| sandel96 a răspuns:

Pai eram la sanius, aveam7 ani si am trecut cu sania pe sub o caruta care mergea.Alta intamplare a fost cand i-am dat bicicleta la unu dar nu avea frane, s-a dat de pe o rapa foarte inclinata si s-a dat la vale dupa care a sarit peste cap cu bicicleta si a dat cu capul de ghidon, cat am putut sa rad de vanataie.BAFTA.

| Error_9830 a răspuns:

Poi eram odata la ora de romana si profa era cam nervoasa... si a zis ca cine mai scoate un cuvant ia nota 4 laughing da unu cica SEEEEEE STIIIIEEE laughing)))