| вυттєяƒℓу a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intamplare din viata voastra? Cea mai amuzanta primeste

Răspuns Câştigător
| andreutz99 a răspuns:

Pai intr-o zi stateam afara si ma uitam la cainele meu. Mi-a venit asa prin minte sa il las liber i-am dat drumu. a fugit ca sageata prin curte dupa mine si m-a prins. M-a pus jos si a inceput sa ma linga si apoi sa latre la mine sa-i dau de mancare.Am adus o paine intreaga ca sa ii dau o bucata, si el cand a vazut-o a sarit pe mine si a mancat-o toata.Cand a venit mama acasa m-a certat fiindca cainele a mancat painea si ca a intrat in casa si ia spart 2 cani puse pe un scaun. Apoi m-am chinuit sa il leg si tot imi dadea cu nisip in ochi si schiorlaia sa nul leg.Am stat acolo cred ca mai mult de 15 min. A venit si tata fix cand sa il leg. M-am ascuns in Dulap ca sa nu ma pedepseasca.Si dupa am plecat afara.Cand am venit seara.am fugit in pat si cand sa deschid usa:
-Andrey vino putin la mine
-Da tata
-Esti pedepsit, bine scumpule?
-Bine phbbbbt
A doua zi m-a pus sa curat tot prin casa.

Sfarsit! Bafta GaBiTzZa98 sper sa iti placa
Si Sa Imi Dai
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! la ora de matematica ne-a chemat cu caietele sa controleze tema si noi in acea ora mancam jeleuri si o colega iulia era in fata cu caietul si i-a cerut colegului inca un jeleu el a aruncat de la vreo 3 metri distanta si jeleul a nimerit in chelia profesorului de matematica.
happy
vara trecut aimpreuna cu o colega am intrat pe miniclip.ro sa jucam niste jocuri si am gasit jocul scary maze si nu stiam ce se intampla si cand a aparut chestia aceia am urlat cat de tare am putut si ne-am tinut in brate si chiar am plans si eu i-am spus colegei tu iulie mie mi-e frica laughing a fost cea ma mare sperietura
pe la vreo 6 ani eram obsedata de matze si tata facea baie si cand a iesit din baie m-am ascuns dupa usa si am faxut ca mata cand se sperie de ceva si de sperietura a cazut jos si eu am fugit si fugea dupa mine in toata casa.
tot pe la 6-7 ani l-am pacalit pe tatal meu ca are ceva la picior o furnica, si l-am vopsit cu lac de unghi rosu laughingnu i s-a mai dus o luna ca nu vroia sa il dea jos cu acetona toti au ras de el happy
am varsat piperul si sarea din solnita si sare am mai gasit dar piper nu si am pus pamant fin si asta am mancat in supa pana cineva si-a dat seama laughing

| NoMusicNoLife a răspuns:

Mi s-a intamplat la scoala. eram la ora de mate si profu scria subiectele de teza la el pe o foaie... eu eram cea mai aproape de catedra asa ca colegii m-au pus sa incerc sa ma uit la pagina de la care erau subiectele... eu m-am ridicat putin si profu m-a vazut si s-a uitat la mine cu o mutra de aia ca toti colegii au inceput sa rada si mi-a zis ca ce fac? si toti am ras laughing))laughing

sau a mai fost una tot la mate era pe catedra valiza profului cu foaia cu subiectele in ea si profu pe coridor chiar langa usa noastra vb cu cineva... si noi i-am pus pe baieti si deschida valiza si sa ia subiectele, da ei fricosi cu erau se apropiau putin si apoi fugeau inapoi la locul` lor. da o fata a reusit sa deschida valiza, s-a uitat putin inauntru dar n-a vazut foaia care era intr-un buzunar si fix cand a inchis valiza a intra profu pe usa rolling on the floor noi nu mai puteam de ras si cnf profu a intrebat-o ce face la catedra a zis ca ii trebuie un servetel ( noi avem dulapul deasupra catedrei ).

funny, nu? laughinglaughing

primesc fundita? plz?