| Ouster98 a întrebat:

Cine stie farse la telefon?

Răspuns Câştigător
| AsAsInFor3VeR a răspuns:

Deci : Buna ziua! va merge frigiderul? fugiti dupa el sa nu va scpe
Tanti am vazut o mare minge! vrei sa vi sa mai mi-o arrati incaodata?
Scuzatima il aveti pe printul Charless in conserva?
Buna tanti esti asa de batrana ca ai fost prietena lu Mihai Viteazul
Nenea am patit ceva rau! Ce? Team sunat pe tine!
Deci cum a fost can dinozaurul te-a calcat pe picior babo?

4 răspunsuri:
| marian23213234 a răspuns:

Salut-UITe cateva farse la telefon! hey aici federalu ce faci monoralu-.iti merge netu ca mie mi s-a blocat rds poate imi dai parola ta funda?

| HappyDay a răspuns:

Salzz ouster uite cateva farse:
1. Tatiii! mama mi-a luat branza?
2. Ce faci tanti? iesim la o cafea?
3. Ceee facii gigiiii! de cand nu te-am mai vazut! hai pe la mine!
4. Alo, alo! Mama sunt eu ai luat bilet la cinema?
5. Alo Ionel, de ce nu raspunde la telefon Alina?
6. Salut salut cine esti paaaaaaa

rolling on the floor) cam atat...eu le-am inventat. Vreo 3 din ele sunt de la niste colegi d ela scoala si celelalte inventate...=D sper sa-ti placa. Funda?