| oneway a întrebat:

Cum as putea face schimb de experienta?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Bună!
Nu poţi! Trebuie să munceşti singur pentru experienţă! Dacă vrei să devii expert TPU trebuie să ai peste 500 de răspunsuri, şi ceva răspunsuri câştigătoare.
Iată câteva sfaturi:
Pentru a putea devenii Expert TPU trebuie să ai răspunsuri înţelepte, pentru că oamenii care pun întrebări vor să şi înţeleagă ce le spui.
Dacă vrei să fi User-ul Anului trebuie să munceşti "un pic" pe site. Adică:
1. Răspunzi la foarte, foarte multe întrebări de pe TPU.
2. Să NU ai mai multe întrebări decât răspunsuri.
3. Să o iei înaintea celorlalţi
4. Să stai mai multicel pe site, pentru a răspunde la întrebări.
Sper că ţi-am lămurit problema. Sărbători fericite!