| superGgirl a întrebat:

Cum pot folosi cheat engine?

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cum sa nu mearga? Ba da ce te mai pricepi.Intri in Cheat Engine si sus stanga undeva ii o un patrat.Dai pe el click Open la ce program vrei sa il folosesti din grila pe care ti-o va da si OK.Mai mult il folosesc pentru marirea vitezei sau scaderea ei.

Răspuns utilizator avertizat
| StarShip a răspuns:

Cheat Engine... Nu o asculta pe AleCz69 Cheat Engine merge si iti spun eu cum sa il folosesi da sus acolo une ii PC ila micut si alege browserul dar ai grija care ca nici eu nu stiu care ii ila bun eu le iau la nimereala pana vad care e apoi pune nr de bani care il ai in joc si da first scan apoi cheltuie cativa bani si oune iar nr de bani care4 il ai dupa ce ai cheltuit apoi next scan o sa iti apara in dreapta mai multe adrese daca is mai mult de 3 mai fa odata ce am zis mai inainte pune da clik pe adresele alea si apasa pe sageata rosie care arata in jos apoi da clik dreapta pe adrese si da change value si schimba in cati bani vrei tu sa ai fa asta la fiecare adresa apoi mai cheltuie bani si o sa ai nr de bani pe care il vrei rolling on the floor daca vrei si hack de viteza uitate pe you tube ca nu mai am chef sa iti explic