| luptatorul999 a întrebat:

Cum sa fac rost de super >puterihappy?

Răspuns Câştigător
| BeastMaster a răspuns:

Joaca-te cu un tarantula.
Iti zic din proprie experienta, acum iti raspund de pe tavan.

15 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Hm,dacă vrei să ajungi să zbori, aruncă-te de pe bloc și dă din mâini. Dacă după 20 de secunde simți o durere insuportabilă, urmată de pierderea cunoștinței și, în final, moarte, înseamnă că nu erai pregătit pentru așa ceva.

| FataOreo a răspuns:

Drogheaza`te si o sa fii cel mai mare super`erou!

| adinaxD a răspuns:

Le cumperi de la magazinu de pe colt...

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu ai cum totusi du-te la un psiholog ca sa te lamureasca mult mai bine cum e treaba cu puterile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananci mazare o sa ai super parturi

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Bine ba deci: Baga-te pe GTA San Andreas, baga cod de HP (BAGUVIX).

| ăăăăăăăăââââLoâding a răspuns:

- Fii atent.
Du-te la bunicatu la tara si ia un par mai mare ca tine si da`ti cu el in cap pana ti`l gauresti...O sa ai o super putere..si inca o ai.
PROSTIA.winking

| RΔϟVAη a răspuns:

Droghează-te şi o sa ai ce puteri vrei.

| IasMin1 a răspuns:

Nu exista asa ceva

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Cu o imaginatie sclipitoare

| tocoal a răspuns:

Esti om. De ce alte puteri mai ai nevoie?

| DolsePapusika a răspuns:

Mananci ce mananca Popei Marinarul {nu mai stiu exact ce mananca}

| Deicide a răspuns:

De la alimentară.

| CristinaMP a răspuns:

Mananci mult spanac, te imbraci in Superman, te cateri pe copac inalt... si zbori {dar cu parasuta!}!