| DrugFree a întrebat:

Cum salvez in Paint cand dau print screen? Nu stiu ce sa fac! fundita+2 voturi+Raman dator cu 4 voturi!

Răspuns Câştigător
| Violent a răspuns:

Dupa ce ai dat print screen intra in paint si apasa Ctrl+V si apoi iesi din paint si o sa apara un mesaj cu confirmarea pentru salvarea imaginii si tu accepti.Mai este o metoda dar e mai mult de scris, si inca trebuie de scris in l.rusa.Succes!

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ce a spus Pavel este bine. După ce dai print screen te duci în paint şi dai control+v.
Sau dai edit->paste.

| andra1 a răspuns:

Intri in Start -> Programs -> Accessories, iar de acolo Paint. Apoi, dupa ce ai intrat in Paint, dai la Edit si Paste, dupa care salvezi. Succes!