| ĎĮĐĬ a întrebat:

Daca in fata masinii tale apare in stanga o blonda si in dreapta o bruneta, pe cine calci?

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Evident, calc frana!

12 răspunsuri:
| ArinaMK a răspuns:

Pe cine sa calc? laughing oricum sunt prea multe blonde in Romania laughing

| ElShaarawy a răspuns:

Pe blonda rolling on the floor

| kaBooMx a răspuns:

Daca sunt femei de centura (cu.rve) pe amandoua! Daca vor sa mearga acasa la familia lor si nu au cu ce le iau eu si le duc! Daca nu au nici o legaura cu mine calc frana! Funda?

| RaVuL a răspuns:

Pe frana dar de fapt calc pedala ca sa poata sa franeze masinaaalaughing

| kajen4ever a răspuns:

Misto intrebare

| XxXxN0Sm0kIn6xXxX a răspuns:

Pe nimeni ca faci puscarie

| Seby484 a răspuns:

Pe nici unalaughingle invit pe amandoua pe bancheta din spatebig grin

| NiceBrownEyes a răspuns:

Pe amandoualaughinglaughingrolling on the floor

| vladead1 a răspuns:

Blonda

| Pufosila a răspuns:

Pe nici una

| Stefan_9606 a răspuns:

Pe roscata laughing

| ςσρζιϋϋϋϋ a răspuns:

Pe blondaa billy