| Cosma_Mihaela_1999 a întrebat:

Dati-mi niste animeuri de dragosrte frumoase in romana!

Răspuns Câştigător
| aveam14ani a răspuns:

Amnesia,kamisama hajimemashita, S.A.O, Vampire knight, Brothers conflict, si Dusk maiden of amnesia (e vorba despre un baiat si o fantoma care se indragostesc.)
astea sunt cele de dragoste care mi-au placut cel mai mult.winking

5 răspunsuri:
| Dalyan a răspuns:

*Amnesia;
*Bokura ga ita;
*Hakushaku to Yousei;
*Inu x Boku SS;
*Itsuka Tenma no Kuro Usagi;
*Kimi ni Todoke (2 sezoane);
*Kiniro no Corda: Primo Passo;
*Kotoura-san;
*Say I love you;
*Skip beat (desi nu apartine genului romance are cateva faze dulci si e un anime frumos);
*Tasogare Otome x Amnesia;
*Zetsuen no Tempest.
Atatea imi vin in minte. Sper ca te-am ajutathappy

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Kaichou wa maid-sama
Itazura na kiss
Tonari no koibutsu-kun
Kyoshiro to towa no sora
Inu x boku SS
Toradora
Kimi ni todoke
Otome youkai Zakuro
Kaze no stigma
Romeo x Juliet
Lovely complex
Earl and fairy
Hiiro no kakera (2 sez)
Skip beat
Fruits basket
Sword art online
Special A

| Copildeciocolata a răspuns:

Ce zici de kimini todoke, kami-sama hajimemashita, amnesia, kaichou maid-sama, suzuka, date a live, karin, eden of the east, vampire knight, say i love
you, tonari no kaibutsu-kun, sword art online, sankarea, zero no tsukaima, kanon, acel world big grin Sper ca am fost de ajutor kiss