| Anonim_1678 a întrebat:

Dau cont metin2 mondial razbounic, level 76 cu arma de 65 +7, otel +6 cu bonusuri, undita +0 cu 8 puncte, 900k, oase de peste (care valoreaza 1, 5 kk bucata) si multe altele, pentru cont bunicel pe metin2 ro dar sa fie 30 sau peste. Vreau sa NU fie nija. accept si razboinic, si sura, dar ma intereseaza mai mult un saman pe vindecare. fast daca se poate

16 răspunsuri:
| alexpr2000 a răspuns:

Am eu saman pe vindecare lvl 61 cu armura de 61 +7 si evantai de 45+9 2kk si multe altele are otel+4 contacteaza-ma la andruta43

| KasdfghjNY a răspuns:

Am un sura de 22 pe gemini daca te intereseaza, idul meu de mess w gabicroitor@yahoo.com

| 123catalino a răspuns:

Am un cont pe sagita lv 31 rabonic toate plus 9

| Anonim_1678 explică:

App daca se poate contul pe taurus

| cristy985 a răspuns:

Eu am pe mondial lvl 213 seturi full ( sura) si saman de 127...si tu ai de abia 76 eu am facut 76 in 20-30 minute laughing esti praffff

| stelistul2000 a răspuns:

Sall
am pe metin2 ro pe hydra un cont de lvl 39 ninja are M1 si 211 ca
deci da-mi un buzz pe mess! idu:raresolosutean@yahoo.com
autama sa vorbim

| stelistul2000 a răspuns:

Am eu unu razboinic daca vrei til dau idu meu de mes este rares_stelistu_2000 daca vrei dicutam

| razvangladia a răspuns:

Du-te la culcare ba ca oasele de peste valoreaza 500k
am si eu cont sura si razboinic lvl 97 si am celesta armura king sura lvl 95 si toate obiectele(bratara.coifetc)sunt epice
nu merita cont de lvl 30 contul tau
para rau

| adidas112 a răspuns:

Unde scrie contul?

| neverforever95 a răspuns:

Ma lvl 75 faci in 30 min si 900k n-ai ce face cu ei eu am 1kkk si i-am cheltuit in 5 min am lvl 131 am facut intr-o saptamana, nu mai fraieri lumea.

| Cincheza_Rocko_1990 a răspuns:

Am eu un razboinic de lv 38 si un razboinic de lv 30 care au tot+9 vrei

| antonio22220 a răspuns:

Am eu saman lvl31 itm+9 vindecare til dau are si 200k baga id georgescuantonio2002 in lista pe lupus e

| razvan_2290 a răspuns:

Eu am cont da-mi cont pls dar e de 25

| matebos12_7002 a răspuns:

Daca imi dai contul iti dau si eu pe metin2 ro un cont de saman de lv 40

| victor_7795 a răspuns:

Am un sura lvl 79

| Florea_Cosmin_1998 a răspuns:

Lasi lua eu contacteaza-ma pe messenger cu idul:cosminflorea_98