| pspspsps a întrebat:

De ce pisicile au blana?

Răspuns Câştigător
| DeeaDLove12 a răspuns:

Nu e neaparat sunt si pisici chele de cand s-au nascut
De exemplu rasa SpHinx daca vrei sa mai afli ceva despre pisici lasa-mi un mesaj

17 răspunsuri:
| 84738493 a răspuns:

Ca sa`ntrebe prostii laughing

| pspspsps explică (pentru 84738493):

Nu am scris mai sus? sau esti oarba. nu am scris eu! nu vreau sa te supar dar ce, esti proasta sa nu vezi? scrie acolo. pa Airplane o inteleg. nu scria nimic nicaieri. dar tu? si se vede.

| 84738493 a răspuns (pentru pspspsps):

Si de unde stii ca nu ma refeream la fratele tau?

| pspspsps explică (pentru 84738493):

Pai...nu ai fi raspuns la intrebare, ci la raspunsul meu pentru lume.

| 84738493 a răspuns (pentru pspspsps):

Pai...Puteam sa raspund unde vroiam eu. Oricum ma refeream la cel care a intrebat (nu conteaza cine)...Si pa. Discutie incheiata

| pspspsps explică (pentru 84738493):

Pana sa incheiam discutia, mai am ceva.TREBUIA SA PRECIZEZI!

| 84738493 a răspuns (pentru pspspsps):

Pai am crezut k iti dai seama

| pspspsps explică (pentru 84738493):

Aa...ok. pace?

| 84738493 a răspuns (pentru pspspsps):

Pace big grin >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| pspspsps explică:

Sorry la toata lumea. fratele meu a scris iar pe contul meu. m-am saturat! sorry! sper ca n-am dat confuzii.

| lalalalallll a răspuns (pentru pspspsps):

Ce mincinoasă.

| pspspsps explică (pentru lalalalallll):

Iarta-ma, dar tu nu ai de unde sa stii care e firea mea. pot si eu, asa, sa spun ca esti prost, dar tu sa nu fi.

| lalalalallll a răspuns (pentru pspspsps):

Sunt fată. straight face

| pspspsps explică (pentru lalalalallll):

Atunci cazul asta pe feminin

| ssmilexD a răspuns:

Un raspuns logic ar fi. : pentru a le mentine temperatura corpului constanta indiferent de anotimp sau grade celsiuswinking.

| Airplane a răspuns:

Tu de ce ai piele? De ce ai doua maini si doua picioare?