| HinnaBunneh a întrebat:

De cine va place mai mult sakura sau hinata, naruto sau sasuke?

Răspuns Câştigător
| Adya20 a răspuns:

Chiar daca sunt prea mare pentru a ma uita la desene astea sunt inspirate din viata reala si avem ce invata de aici! Imi plac toate personajele mentionate mai sus de tine, toate au ceva aparte! Ideile sunt inspirate din viata reala bazate pe unele intamplari reale pe care le traim majoritatea! Naruto da dovada de curaj, loialitate celor din jur, nu se lasa batut nici cand toti il fac sa-si piarda increderea in el sau cand este descurajat, ambitios lupta pana la epuizare, isi risca viata fara sa se gandeasca prea mult!
Hinata este foarte timida, retrasa dar totodata cel care ii da curaj sa nu cedeze este Naruto!
Sakura putin istericalaughingdar intr-un mod amuzant numai cand vine vorba de Naruto, se pierde cand vine vorba de Sasuke deci el are o influenta puternica pe plan emotional! Chiar si asa in timp devine o femeie puternica!
Sasuke este personajul meu preferat insa.pe parcursul episoadelor devine usor influentabil de Orochimaru, din dorinta de a se razbuna pe fratele sau Itachi mai devreme sau mai tarziu ajunge la mana lui Orochimaru! Iar in final ajunge acolo unde astepta, il distruge pe Itachi si trece de partea raului!
Relatia dintre cei 4 este interesanta, Sakura sufera dupa Sasuke ...Hinata dupa Naruto.Naruto dupa Sakura.si este tot timpul un cerc intre ei, interesant devine la adolescenta lor!tongue

31 răspunsuri:
| Matei_3296 a răspuns:

Mie imi place naruto pentru ca niciodata nu a renuntat nici cand s-a batut cu gara ati vazut cum se uita sasuke la el cand a invocat broasca si cand a facut clonejutsu umbre erau 500 de clone