| lalalalallll a întrebat:

Era un film, mai stii tu cum se chema?

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Asta ii intrebare? De manca in p.a de scrii idiotenii de genu?

| lalalalallll explică:

Dragilor dar eu sunt fata!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Da mai stiu. Dar nu iti spun tongue

| LuCi82820 a răspuns:

Nici nu are sens dar zic denis singur acasa 2 fundita?

| elenutza27 a răspuns:

Spune-mi despre ce era vorba in el i eu iti spun cum se numeste.

| NyanUnicorn a răspuns:

Da! Se chema, b a s h i n a 3

| NyanUnicorn a răspuns:

Da, ''Snake''.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| PopPaul24 a răspuns:

Esti un ratat daca pui astfel de intrebari