| Marriiee14 a întrebat:

FUNDIŢAAA! Buna TPU, sunt o mare fana anime si in ultima vreme am urmărit anime'uri yaoi.Asa ca as vrea cateva anime'uri yaoi! Să fie asemănătoare cu:Loveless,Junjou Romantica, Gravitation! Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Himitsu26 a răspuns:

Ah~in sfarsit am gasit o fana yaoi! incearca Monochrome Factor si Uragiri Wa Boku No Namae Wo Shitteiru chiar daca sunt shounen ai sunt foarte dragute si seamana cu loveless si gravitation poti incerca si Sekai Ichi Hatsukoi este un anime bun! sper ca te-am putut ajuta si ma bucur ca ai descoperit cad de dragute pot fi anime-urile yaoi!

| Marriiee14 explică (pentru Himitsu26):

Vaii in sfarsii un fan yaoi! Mersiiiiiiii!happySunt superbe anime`urile yaoi!:X le ador!happyDaca vrei sa vorbim uite aici id`ul meu: ino_zane@yahoo.com (daca vrei sa vorbim despre anime`uri poti sa ma contactezi, dar sa imi zici cine estilaughing )Multumesc!big grin

5 răspunsuri:
| LittleShyDevil a răspuns:

Ce iti voi propune acum nu este un anime, este manga aici vei gasi multe de genul asta.Stiu iti este greu sa te obisnuiesti, dar vei vedea ca este interesant, singura problema este sa stii foarte bine engleza :) Dar cred ca poti sa gasesti numele la unele anime-uri :) http://www.mangago.com/

| Reiko a răspuns:

Sekai ichi Hatsukoi. E un anime foarte bun, asemanator cu Junjou Romantica ( mai ales ca manga a fost facuta de aceeasi autoare ) E vorba tot de 3 cupluri si e kawaii ^.^

| Amfitria a răspuns:

Cred ca o sa-ti placa SPECIAL A

| Ayris a răspuns:

Insfarsit inca o fana yaoi big grin...credeam ca sunt singura din tara asta laughing Pot sa iti mai recomand Love Stage