| Sevilica a întrebat:

Hei buna va rog imi spune si mie cineva cum sa-mi fac o coada de sirena? va rog mult de tot sa imi spuneti sau daca stiti un site unde are sa-ti faci o coada de sirena

1 răspuns:
| Alexutzapoopuic a răspuns:

Ca sa iti faci o coada de sirena ai nevoie de material, preferabil impermeabil daca vrei sa te duci la mare sau printr-un bazin cu ea, prima data o masori sa vezi cam cat vine si apoi o cosi ca un sac, apoi trebuie sa faci solzi, preferabil dintr-un material mai dur, tai niste solzi ii decorezi cu ce vrei tu, sclipici, pietricele etc... sau poti sa pui niste paiete pe ea de preferabil mari k alea mici o sa-ti ia o vesnicie, dupa trebuie sa faci partea finala a cozi dintr-un material mai dur o decupezi si o cosi de restul cozi, la sfarsit poti sa o decorezi cu orice, sper ca te-am ajutathappy