| cRaZyYkiD a întrebat:

Hei! happy Stie cineva la cat timp apar capitolele din Naruto manga? Au diferente de zile, saptamani?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

7 zile, deci saptamanal, exista insa si la ei diferite sarbatori, gen golden week, sau anul nou, cand autorii mai iau cate o pauza. Pentru mai multe informatii despre cat de greu e sa faci o manga recomand Bakuman, atat anime cat si manga, preferabil anime, e foarte fain, si iti explica cv mai bine ce se intampla in lumea scriitorilor de manga.

2 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Normal trebuie sa apara unul saptamanal adica in fiecare miercuri tongue

| Mimzy a răspuns:

Pai apare cate un episod in fiecare miercuri ^^