| crynwtza a întrebat:

am o tema si sincer nu am nici un fel de idee! am de facut un dialog la gara iar unui prieten sa-i cada valiza. sa fie ceva comic, dar si tragic. in dalog, ca personaj, trebiue sa fiu si eu. urgent ajutor...macar cateva ideisad
funda cea mai buna!:* (scuze de categoriebig grin )

1 răspuns:
| dianamaria1997 a răspuns:

Pai puntete pe tine prietenul acela iar prietenului tau sai cada valiza impiedicandu-se
acolo in valiza sa aiba ceva important iar asa faci tema putin mai tragica. iar intamplarea cu impierdicatul cred ca este amuzanta:-) funda?