| MXxXMXxXM a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un anime bun la care sa nu ma plictisesc?
Sa nu aiba prea multe sezoane si episoade. Poate sa fie de goraza, de actiune, de dragoste, de comedie etc.
Sa fie unul bun gen : Death Note, Fullmetal Alchemist, Attack on titan, Sword Art Online, vedeti voi. happy
Dau funda. :*

3 răspunsuri:
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Recomandarile mele:Death Parade, Tokya gohul 2 sezoane nu is lungi, Code Geass, DN Angel, Hellsing, K-project si Rosario+Vampire.
Le poti vedea aici:http://anime1kage.info/
Bafta!

| khaterin a răspuns:

Darcker than black, vampire knight, blood lad, soul eater, inu x boku ss. astea sunt cele mai bune dupa parerea mea :*

| Dragos97Drg a răspuns:

Avatar:Legenda lui Aang