| ticlau a întrebat:

Hei TPU salutare; 3
Cine se uita la Naruto, imi spuneti care este persoanjul vostru preferat si de ce?
Pentru cel mai interesant si original raspuns dau fundita :33

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madara

pentru ca e fuking op.

Pur si simplu distruge pe toata lumea, si e super smecher si arata cool.

Definetly Madara.

2 răspunsuri:
| Sєвα a răspuns:

Obito/Tobi... are o masca... personajele care au masca au un trecut secret si crud, de aici rezult MISTERU'.

| TobyUchiha a răspuns:

Sunt un fan extrem
Am vazut naruto de vreo 10 ori adica 220 de episoade le-am vazut de 10 ori
Dar naruto shippuden l-am vazut mai putin
Si am citit si manga
Eu pot sa spun ca am mai multe personaje pe care le ador
primul ar fi Uchiha Madara deoarece el este un fel de razbunator pentru fratele lui mai mi c Uchiha Izuna deci sunt total de acord cu el
Al doilea personaj ar fi Sasuke Uchiha deoarece pentru stilul lui
Al treilea este Uzumaki Naruto deoarece stie ce e suferinta si pune problemele altora pe primul loc
Al patrulea ar fi Kakashi Hatache pentru ca isi tine ascunsa identitatea
Al cincilea ar fi si m-ar interesa mai multe ar fi Zetsu negru deoarece sta in pemanenta langa Kaguya Ōtsutsuki.