| JustACuriosPerson a întrebat:

Heii...poate cineva sa-mi spuna in ce ordine apar episoadele si benzile desenate din Avatar: the last airbender? Acum am aflat ca exista si "Book 4-Energy"...e adevarat? va aparea si la tv? sezonul 4 va aparea inainte sau dupa manga? Undot vedea sezonul 4 online? cine poate sa-mi spuna cat mai amanuntit primeste fundita

1 răspuns:
| biafresh a răspuns:

Am aflat ca la insistentele fanilor creatorii Acatar : The last Airbender au facut niste benzi desenate tinand loc sezonului 4 din Avatar. Sunt doar benzi desenate, nu va aparea la TV. Eu mi-am descarcat o aplicatie pe telefon MangaRock. Acolo am dat cautare Avatar si dupa aceea sa verifice alte surse. Acolo am gasit benzile desenate, dar sunt in engleza. Sper ca te-am ajutat.