| MariaE a întrebat:

Heii TPU, la animeul Mahouka Koukou no Rettousei cate episoade sunt? Daca exista mai mult de 9 episoade as vrea va rog sa mi le dati?

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

Buna! Amine-ul este inca ongoing si a ajuns de abia la episodul 12. In total are 26 de episoade.

P.S. episoade noi apar in fiecare sambata.

Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Hyourinmaru a răspuns:

Cum sa ti le dam, prin posta? Stii ca anime-ul este ongoing si INCA NU AU APARUT TOATE EPISOADELE, apare cate un episod pe saptamana pe anime-kage-ro.info

| MariaE explică (pentru Hyourinmaru):

Scuze dar eu ma uitam pe acel site, pe acela pe care ma uit eu nu au mai fost postate episoade.