| FySpo a întrebat:

Hello guys happy
Stiti cumva daca este ceva official aparitia anime-ului Gun Gale Online ( continuarea Sword Art Online).
Va rog dati-mi cat mai multe detalii happy
Funda.

Răspuns Câştigător
| YoureGoingDown a răspuns:

Nu va fi nici un GGO, aceasta poveste cum ca va fi un sezon nou a lui SAO numit asa sunt doar niste povesti create de fanii... la sfarsitul lunii va aparea un ova "Sword Art Online: Extra Edition" si doar atat se aude deocamdata
.
scuze ca am fost asa de direct doar ca m-am saturat sa tot vad povesti false la adresa acestui anime... pe animenews apare tot ce te intereseaza(macar ce scrie acolo chiar se intampla...)

| ryuu a răspuns (pentru YoureGoingDown):

Imi pare rau, dar trebuie sa te contrazic.;)
GGO (Gun Gale Online) nu este doar o inventie creata de fani, doar un zvon cum ca va fi un nou sezon anime (ceea ce ramane de vazut).
Dar GGO exista, este MMORPG-ul din urmatorul Arc. Volumele 5-6 (light novel) avand numele "Phantom Bullet".
http://swordartonline.wikia.com/wiki/Sword_Art_Online_Light_Novel_Volume_05

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey. Inca nu se aude nimic in legatura cu GGO. Doar un OVA (fanservice) pentru SAO ce va fi lansat pe 31.